Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

Kurumsal

Tarihçe

Şirketimiz, bireysel ve kurumsal internet hizmetleri sunabilmek amacıyla 2008 yılında VH Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri ismiyle İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimizin çizgisi; konusunda uzman, işini severek yapan bir ekip ile müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Şirketimiz Akservers markasının temsilcisidir. Bu markaların geçmişi 2003 yılından bu yana İnternet hizmetleri piyasasında faal olarak süregelen bir ekibin ürünüdür.

Firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2008 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiyedeki yüksek İnternet maliyetlerine karşılık yurtdışındaki pazarlardan da yer edinebilmektir.

2017 yılından itibaren biyometrik ve mobil uygulama çözümlerle ilgili çalışmalara başlamış olup 2018 yılı itibariyle KALEDAR TEKNOLOJİ VE SAVUNMA ismiyle markalaşmaya gitmiştir. 2018 yılından itibaren bir çok kuruma biyometrik alanda çözümler üretmiştir.

Ticari Bilgiler

Ticari Ünvan :
Kaledar Teknoloji Ve Savunma San.Tic.Ltd.Şti
Vergi Dairesi:
Ümraniye
Vergi Numarası :
4910513161
Mersis Numarası :
0074051320100014
Ticari Sicil Numarası :
980529
Adres :
Tantavi Mah. Estergon Cad. No:24 Ümraniye İstanbul

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizden Haberler Tüm Haberler →

Web Sitemiz Açıldı!
Suprema Ürünleri Artık Kaledar’da!
DAPY sosyal sorumluluk projesinin ortağı olduk.
Karkamış Gümrük kapısı Hudut Geçiş sistemi devreye alındı.